پایه چند منظوره دور چشم و پلک

EYE PRIMER

کد پروانه بهداشت: 5442219805178334
0 تومان

-یک پایه آرایش برای اطراف چشمها و پلک ها  با خاصیت ضد چروک که دوام سایه بر روی پلک را تضمین کرده و باعث ماندگاری بیشتر آرایش چشم می شود. یک لایه محافظ و بی رنگ بر روی پلکها ایجاد می کند و برای انواع پوستها مناسب است.

-فرمول ترکیب ابداعی جدید  و پیشرفته از عصاره پوست بلوط، رنگدانه های گیاهی با خواص ضد سرطانی موجود در آن و ویتامین E با  اثر ضد چروک ،آنتی اکسیدان و ضد رادیکالهای آزاد باعث بهبود کشسانی وارتجاعی و الاستیسیته پوست می شود. حباب های کروی Acid Hyaluronic  با تاثیر روی بافت عصبی، کمک به  باز کردن خطوط ریز اطراف چشم  و رطوبت رسانی مداوم به چروک های نسبتا عمیق تر کرده و آنها را محو می نماید.

- یک پایه آرایش چشمی که مانند لایه ای ابریشمی روی پلک می نشیند و جلوه و ماندگاری سایه چشم را افزایش می دهد بدون آنکه هیچ گونه تغییری در رنگ آن به وجود آورد.

_مشکلات پخش شدن سایه اطراف چشم ها، جمع شدن سایه بین چین خوردگی پلک ها، محو شدن سایه در اثر مرور زمان را از بین میبرد و از معجزه ترکیبات این محصول،ماندگاری کامل آن تا لحظه آخر می باشد.این محصول چند کاره علاوه بر داشتن اثرات ضد چروک،باعث ماندگاری بیشتر سایه چشم بخصوص سایه های پودری میشود.

_ یک لایه نازک از محصول را بر روی پلک چشم ها با انگشت و یا قلم شماره 8 اواگاردن بمالید، سپس سایه چشم را استفاده کنید، مشاهده خواهید کرد که رنگ سایه شما شادتر و پرطراوت تر خواهد بود.

_وجود حباب های کروی اسید هیالورونیک که با تاثیر روی بافت های عصبی , کمک به باز کردن خطوط ریز اطراف چشم کرده و با رطوبت رسانی مداوم به چروک های نسبتا عمیق تر , آنها را کاملا محو می نماید.